790-398-298

 

WIDEO 360 – OTWÓRZ SIĘ NA NOWE PRZEŻYCIA

Poznaj wideo 360 i otwórz swój umysł na nową jakość przeżyć. Pozwalają użytkownikowi zobaczyć wydarzenie w formie jak by tam był. Filmy 360 pozwalają pokazać znacznie więcej niż standardowe. Dodatkowo pozwalają użytkownikowi zanurzyć się w przekazie który do niego kierujemy.
Cyberprzestrzeń zazwyczaj kojarzona jest z dziełami science fiction lub grami komputerowymi. Nadszedł jednak czas, gdy wirtualna rzeczywistość stała się częścią świata marketingu.

Wolność wyboru

Filmy 360°, określane również mianem filmów sferycznych lub VR, to zupełnie nowa jakość przekazu. Z tym nowym medium ściśle związane jest pojęcie immersyjności, czyli zanurzania się w wirtualnym świecie. Poczucie wejścia do nowej rzeczywistości zapewnia doznania, które zacierają coraz cieńszą granicę pomiędzy rzeczywistością a fikcją. Obrazy stają się hiperrealistyczne, a odbiorca filmu zyskuje dodatkowo możliwość wpływania na jego przebieg.

Promocja na miarę XXI wieku

Pojawienie się filmów 360° związane jest z rozwojem współczesnej technologii. Dzięki rozwiązaniom takim jak okulary VR możemy dosłownie otoczyć się obrazem i dźwiękiem. Co ważniejsze, wykorzystanie innowacyjnych technik pozwala tworzyć filmy VR zarówno przedstawiające realne miejsca i obiekty, jak i te, które powstały w formie grafiki 3D.

Skontaktuj się z nami!

Zalety wideo 360°

W ramach systemu VIRTUAL PRO zapewniamy Ci możliwość stworzenia innowacyjnego filmu w technologii 360°. To zupełnie nowa jakość prezentacji, która już dziś podbija świat. Najważniejsze zalety WIDEO 360° to:

Co zyskujesz?

Wykorzystując do celów promocyjnych filmy 360° zyskujesz niecodzienne narzędzie marketingowe. W ten sposób zapewniasz swoim klientom nową jakość przeżyć, które trudno porównać z jakimkolwiek innym doświadczeniem. Powinieneś również wiedzieć o tym, że filmy sferyczne nie muszą być obsługiwane za pomocą specjalistycznych urządzeń, takich jak okulary VR. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane na stronach internetowych czy też w mediach społecznościowych. W takim przypadku siła doznań jest nieco słabsza, jednak w dalszym ciągu to odbiorca filmu może zadecydować o tym, które elementy obejrzy z większą uwagą i dokładnością.

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją. Masz pytania? Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest 4DLight Ewa Świderska, z siedzibą w 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 128/152 lok. 7:

virtualpro

Obywatelska 128/152/7
94-104 Łódź
nip: 7271444913
regon: 101277605