790-398-298

WIRTUALNY SPACER – INNOWACYJNA PREZENTACJA FIRMY

W ramach systemu VirtualPRO projektujemy, wykonujemy i wdrażamy innowacyjne narzędzia promocyjne, jakimi są Wirtualne Spacery. Działające w oparciu o nowoczesne technologie, zapewniają ciekawe doznania, a przy tym w znacznym stopniu odzwierciedlają rzeczywistość. Postaw na innowacyjne rozwiązanie i zabierz swoich klientów do szczególnych miejsc.

 innowacyjny – Wirtualny Spacer to nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje tradycyjne fotografie i filmy promocyjne;

 uniwersalny – korzystając z Wirtualnego Spaceru można wzbogacić prezentację obiektów i miejsc zarówno na strona internetowych, w mediach społecznościowych, jak i w internetowych kampaniach reklamowych;

 atrakcyjny  – Wirtualny Spacer przyciąga uwagę potencjalnych klientów i na dłużej zatrzymuje ich na firmowych stronach www;

 realistyczny powstający na bazie wizualizacji 3D, zdjęć oraz panosfer Wirtualny Spacer zyskuje głębię, a tym samym w wysokim stopniu oddaje rzeczywisty obraz prezentowanych miejsc i obiektów;

 przyjazny użytkownikom – intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs sprawia, że każdy może oglądać prezentacje miejsc i obiektów wykonane w formie Wirtualnego Spaceru.

1 KROK

Ustalenia

Opowiedz nam o swoich potrzebach i obiekcie, który chciałbyś zaprezentować swoim klientom. My znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i zapewnimy wysoką jakość oraz podsuniemy sprawdzone i efektywne pomysły.

2 KROK

Realizacja

Nasz zespół doświadczonych specjalistów przygotuje wszystkie niezbędne elementy, z których powstanie Wirtualny Spacer po wybranym przez Ciebie miejscu. W zależności od projektu, realizujemy sesje zdjęciowe, tworzymy panosfery, a także przygotowujemy wizualizacje 3D.

3 KROK

Wdrożenie

Wirtualny Spacer to uniwersalne narzędzie wspierające promocję Twojej firmy. W zależności od indywidualnych preferencji możemy umieścić go na firmowej stronie, w mediach społecznościowych, kampaniach internetowych, czy też w Google Street View.

Skontaktuj się z nami!

Zalety wirtualnego spaceru

Wirtualna rzeczywistość szturmem zaczęła podbijać współczesny świat. Obecnie Wirtualny Spacer to jedno z najpopularniejszych narzędzi promocyjnych, które znajduje uniwersalne zastosowanie w promowaniu różnego typu firm, inwestycji, obiektów i miejsc. Kluczowe zalety Wirtualnego Spaceru to:

 

ZALETY SYSTEMU dla Deweloperów

Obsługa każdego rodzaju inwestycji niezależnie od ilości etapów: budownictwo wielorodzinne, jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe, inwestycyjne. Nie jest wymagana wiedza programistyczna ani informatyczna, dzięki CMS wszystko jest proste i intuicyjne. System przygotowany do prowadzenia Kampanii Reklamowych i tworzenia zaawansowanych list remarekingowych. Zaprojektowany tak, aby w jak najbardziej optymalny sposób zbierał konwersje i leady. Z systemem DeveloPro przeniesiesz, marketing, zarządzanie i sprzedaż inwestycji na wyższy poziom!

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją. Masz pytania? Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest 4DLight Ewa Świderska, z siedzibą w 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 128/152 lok. 7:

virtualpro

Obywatelska 128/152/7
94-104 Łódź
nip: 7271444913
regon: 101277605